| Name: | REIMER APT-606A LLC |
| Company number: | 4178599 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 20 December 2011 (over 9 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | C/O ELAYNE REIMER, 303 E 57TH ST, APT 43G, NEW YORK, NEW YORK, 10022, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | REIMER APT-606A LLC |
| Latest events: | 2011-12-20 Incorporated2011-12-20 - 2019-12-05 Addition of officer REIMER APT-606A LLC, dos process agent |
| Officers: | REIMER APT-606A LLC dos process agent |