| Name: | REDLINE 10K PROPERTIES, LLC |
| Company number: | 3916649 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 24 February 2010 (over 11 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 724 OLD LIVERPOOL ROAD, LIVERPOOL, NEW YORK, 13088, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | REDLINE 10K PROPERTIES, LLC |
| Latest events: | 2010-02-24 Incorporated2010-02-24 - 2019-12-05 Addition of officer REDLINE 10K PROPERTIES, LLC, dos process agent |
| Officers: | REDLINE 10K PROPERTIES, LLC LLC |