| Name: | M-108 W 74TH STREET LLC |
| Company number: | 3207822 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 20 May 2005 (about 16 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 102 WEST 71ST STREET, APT 1A, NEW YORK, 10023, NEW YORK, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | M-108 W 74TH STREET LLC |
| Latest events: | 2005-05-20 Incorporated2005-05-20 - 2019-12-05 Addition of officer MARIO VELTRI, dos process agent |
| Officers: | MARIO VELTRI dos process agent |