| Name: | LUCIDA 16A LLC |
| Company number: | 3846307 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 18 August 2009 (almost 12 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | ATTN: GARY JOSEPH STRAUSS ESQ, 57 WEST 38TH ST, 9TH FL, NEW YORK, 10018, NEW YORK, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | LUCIDA 16A LLC |
| Latest events: | 2009-08-18 Incorporated2009-08-18 - 2019-12-05 Addition of officer LUCIDA 16A LLC C/O GERSTEIN STRAUSS & RINALDI LLP, dos process agent |
| Officers: | LUCIDA 16A LLC C/O GERSTEIN STRAUSS & RINALDI LLP dos process agent |