| Name: | ENCORE AFFILIATES, INC. |
| Company number: | 3091936 | Company status: | Inactive Dissolution |
| Incorporation date: | 18 August 2004 (over 16 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC BUSINESS CORPORATION |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | PAMELA NASH, 250 EAST 54TH STREET #17A, NEW YORK, NEW YORK, 10022, United States |
| Agent name: | PAMELA NASH |
| Agent address: | 250 EAST 54TH STREET #17A, NEW YORK, NEW YORK, 10022 |
| Previous names: | ENCORE AFFILIATES, INC. |
| Company addresses: | Head Office Address PAMELA NASH, 250 EAST 54TH ST, #17A, NEW YORK, NEW YORK, 10022 |
| Latest events: | 2004-08-18 - 2016-04-21 Addition of officer PAMELA NASH, agent2004-08-18 - 2016-04-21 Addition of officer PAMELA NASH, chief executive officer2004-08-18 - 2016-04-21 Addition of officer PAMELA NASH, principal executive office |
| Branches: | 0 inactive branch ENCORE AFFILIATES, INC. (Florida (US), 1 May 2015- ) |
| Officers: | PAMELA NASH agent PAMELA NASH chief executive officer PAMELA NASH principal executive office |