| Name: | CM2K PROPERTIES, LLC |
| Company number: | 4066819 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 14 March 2011 (about 10 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 620 WEST HENLEY STREET, OLEAN, NEW YORK, 14760, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | CM2K PROPERTIES, LLC |
| Latest events: | 2011-03-14 Incorporated2011-03-14 - 2019-12-05 Addition of officer CM2K PROPERTIES, LLC, dos process agent2011-03-14 - 2019-12-05 Addition of officer MATTHEW J. KELLER, registered agent |
| Officers: | CM2K PROPERTIES, LLC LLC MATTHEW J. KELLER registered agent |