| Name: | CHRISTINE FITTS 1A, LLC |
| Company number: | 2953893 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 15 September 2003 (over 17 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | APT. 2A, 160 WEST 71ST ST., NEW YORK, 10023, NEW YORK, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | CHRISTINE FITTS 1A, LLC |
| Latest events: | 2003-09-15 Incorporated2003-09-15 - 2019-12-05 Addition of officer MR. SIDNEY KAUFMAN, dos process agent |
| Officers: | MR. SIDNEY KAUFMAN dos process agent |