| Name: | CHENG XIN 668 A INC. |
| Company number: | 3352464 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 24 April 2006 (about 15 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC BUSINESS CORPORATION |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 5805 8TH AVE 3RD FL, BROOKLYN, NEW YORK, 11220, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | CHENG XIN 668 A INC. |
| Latest events: | 2006-04-24 Incorporated2006-04-24 - 2019-12-05 Addition of officer CHENG XIN 668 A INC, dos process agent |
| Officers: | CHENG XIN 668 A INC dos process agent |